piątek, 25 listopada 2016

Pasy faworytem dzisiejszego meczu, ale czy aż tak wyraźnym?

 Zadziwiająco duża wiara buków z zespół Cracovii.Nie jest ona poparta zbyt mocno wynikami osiąganymi jesienią przez ten zespół.

20161125 Cracovia jesień 2016Przeciwko Pasom zagra nieźle zorganizowana Termalica, która po udanym meczu z Arką chce wrócić na dobre tory.


20161125 Bruk Bet Termalica Nieciecza jesień 2016

Faktem jest, że Termalica ma za sobą nieco gorszy okres. Przed potyczką z Arką nie wygrała 4 kolejnych spotkań, przegrywając 3 z nich. Wyjazd na Wisłę, która złapała dobrą formę to porażka Bruk-Betu 0:2.

Potem porażka z Piastem 1:2 w Gliwicach. OK.

W domowym spotkaniu z Koroną przegranym 1:3 zabrakło Kornela Osyry w obronie, co okazało się dotkliwym osłabieniem. Swoją drogą Osyra po udanym sezonie w barwach vice mistrzów Polski zalicza kolejną niezmiernie udaną rundę w barwach Bruk Betu. Środkowy obrońca, który już w wieku 23 lat prezentuje tak wyrównaną formę, to prawdziwy  skarb. Obecnie w posiadaniu Bruk Betu.

20161125 Kornel Osyra


Z Arką Termalica wygrała grając z przewagą jednego gracza przez ponad połowę meczu. To wszystko prawda. Czy jednak kurs @5.0 na wygraną tego zespołu nie jest zbyt wysoki jak na możliwości Bruk-Betu w starciu z Pasami?

OK. Cracovia jest w formie i jest faworytem dzisiejszego meczu, ale przy tak wysokich kursach na wygraną gości trudno oprzeć się pokusie pogrania w stronę gości.

Typ 2 - kurs @5.0

Derby Malopolski, jak to derby, mogą łatwo skończyć się remisem po ciężkiej walce.
Typ 2 DNB (przy remisie zwrot kasy) po kursie @3,6.


W typowaniach spotkań tej pary algorytm FwL raczej miał dobre przeczucia:


Wyjazdowe wygrane Termaliki algorytm trafiał przy wysokich kursach. Może właśnie dzisiaj będzie kolejny dobry strzał?

Rok temu 2:3 dla gości.


#typy na 17 kolejkę Lotto Ekstraklasy 2016-11-25

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz