poniedziałek, 6 listopada 2017

Pozytywne wieści z pola walki.

Dzisiaj algorytm spisał się bardzo dobrze.  W 43 meczach trafił rozstrzygnięcia 26  spotkań, czyli w ponad 60% typów. Typy dały średnio ponad 27% Yield.Dadatni Yield był w obszarze typowanych "jedynek" (+28%), typowanych remisów (+48%) a także typowanych wygranych gości (+6%)

Szczególnie okazale wypadła 2 liga Japońska, gdzie algorytm trafnie przewidział 7 z 11 spotkań:

Yield +60% - 40 kolejka JL2 typy FutbolwLczbach.pl

Zwrot z inwestycji ponad 60% w tym przypadku.

5 kolejny tydzień na plusie w SerieA


Ale jeszcze bardziej mnie cieszy kolejny , piąty już z rzędu na plusie tydzień w Serie A:Liga, w której algorytm typuje stabilnie na plusie jest w mojej ocenie najbardziej bardziej przydatna.

Podobnie od 5 tygodni nieprzerwanie na plusie algorytm typuje w hiszpańskiej Primera Division:

 


Nie wiem na ile przydają się wam typowania mojego algorytmu. Mam nadzieję, że pomagają wam w podejmowaniu decyzji.

Zrzuta na serwer.


Niedługo czeka mnie ten moment, w którym muszę opłacić domenę futbolwliczbach.pl, niedługo później serwer, na którym znajduje się baza danych i skrypty. To jest wydatek nieco ponad 200 złotych płatny raz na rok. Tym razem postanowiłem poprosić Was o wsparcie. Nie jest to wielka kwota, ale byłoby mi niezmiernie miło, gdyby ktoś przyłączył się do zbiórki kasy.

Po prawej stronie u góry znajdziecie przycisk do darowizny przez PAY PAL:


Taki przycisk umieściłem także na stronie www.futbolwliczbach.pl gdzie znajdują się typy algorytmu.

Wystarczą naprawę drobne datki. Każda złotówka czy 2 złote będą dla mnie sygnałem, że podoba Wam się to co robię razem z moim zespołem. Jeżeli macie wolę wesprzeć ten projekt większą kasą to oczywiście się nie obrażę ;) Od pewnego czasu otworzyliśmy dostęp do wszystkich typów algorytmu. Pomysłów na rozwój jest sporo. Mam nadzieję, że będziecie nam kibicować i wspierać ten projekt.

W ostatnich 30 dniach notujemy plus w JL1, ESP1, ITA1, ANG2, blisko plusa, w poczekalni jest POL3, czyli polska II liga oraz GER1 - niemiecka ekstraklasa.

Algorytmix, to taka nasza ksywa robota typującego wszystko według wskazań algorytmu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz