niedziela, 19 listopada 2017

Uwaga ! Nabór do darmowej Akademia typera FutbolwLiczbach.pl

W zakładce liga typerów udostępniłem nowe narzędzie dostępne dla zalogowanych użytkowników futbolwliczbach.pl, które mam nadzieję okaże się przydatne.
Po wyborze każdej ligi pojawi się wykres pokazujący skuteczność użytkownika w typowaniach w tej lidze w jednostce czasu.
Każdy będzie miał podgląd jak w kolejnych tygodniach wychodził na typowaniach w tej lidze. Jedynym warunkiem jest oczywiście oddawanie swoich typów, które będą przez system przetwarzane. Każde spotkanie ma przypisane kursy. Gdy podajemy wynik, który wygrywa, wynik przeliczany jest na wygraną według realnych kursów. Dodatni Yield oznacza, że zwrot jest większy niż inwestycja. Ujemny wynik oznacza nic innego niż przegraną.

Darmowa Akademia typera.


Tym sposobem na stronie futbolwliczbach.pl możecie urządzić sobie darmową "Akademię Typera". Bez inwestowania realnych pieniędzy u buków możecie spróbować swoich sił i zobaczyć czy jesteście na dłuższą metę w stanie zarabiać na bukmacherce, czy tracicie. Jeżeli przymierzacie się do grania na poważnie, to zachęcam Was do spróbowania najpierw na symulatorze.

Jeżeli będziecie oddawali swoje typy, to po jakim czasie waszym oczom ukaże się wykres zysków lub strat z waszych typowań w każdej lidze:

 

Jeżeli w danej lidze jeszcze nie oddaliście przynajmniej 12 typów w okresie ostatnich 100 dni, to waszym oczom ukaże się wykres wyników typera lub algorytmu (robota), który w danej lidze uzyskał najlepsze wyniki w okresie 100 ostatnich dni. Czyli coś takiego jak poniżej.
Mamy na służbie kilka automatów typujących według różnych algorytmów i każdy z nich osiąga lepsze rezultaty w różnych ligach.

Być może zadaliście już sobie pytanie  czy nie warto byłoby widzieć przed rozpoczęciem meczu  jak typują ci najlepsi? Jeżeli chcielibyście mieć taką wiedzę, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ją nabyć. Ale o tym kiedy indziej.
Jeżeli chcielibyście podzielić się ze mną swoimi uwagami na temat, o którym piszę to możecie zrobić to w komentarzach lub pisząc na e-maila futbolwliczbach@gmail.com

Wygrana Kyoto Sanga przy kursie @5,70


Dzisiaj rano kapitalne trafienie algorytmu w Japonii w JL2 , gdzie algorytm trafnie przewidział wyjazdową wygraną Kyoto Sanga z mocniejszym od siebie zespołem walczącym o awans do strefy barażowej - Matsumoto Yamaga. Gospodarze potrzebowali wygranej, a goście grali o przysłowiową  pietruszkę, stąd kurs na wygraną gości w okolicach @ 5,70. Goście wygrali 0:1.

LJ2 kolejka 42 - Yield avg 21.55%


Yield z całej kolejki w granicach +22%. JL2 niestety się  właśnie skończyła. Ale za to większość zachodnich lig wchodzi w dobrą fazę sezonu, gdy potencjały zespołów są coraz bardziej przewidywalne. Zapraszam do rejestracji i wspólnej zabawy. Przekonaj się czy potrafisz zarabiać na bukmacherce bez tracenia na to kasy. Możesz tylko zyskać doświadczenie, nie masz nic do stracenia.

 1. Zarejestruj się
 2. Wpisuj typowane wyniki
 3. Sprawdzaj jak jesteś skuteczny
Jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście zaprasza do polubienia profilu futbolwliczbach na Facebooku.

Otwarte forum dla użytkowników Futbolwliczbach.


Zainteresowanych pogłębionymi dyskusjami o typowaniach zapraszam też do rejestracji na forum futbolwliczbach. Zachęcam do stosowania przy rejestracji tych samych loginów, które używacie przy logowaniu na stronie futbolwliczbach.pl.

3 komentarze:

 1. Nice post....You can also check this link for more details
  Betfair Promo Codes

  OdpowiedzUsuń
 2. Great to see that someone still understand how to create an awesome blog. The blog is genuinely impressive in all aspects. Good, I love this blog. http://www.mafiatips.net/ht-ft-prediction.

  OdpowiedzUsuń