sobota, 18 listopada 2017

Sześć trafień w Japonii dało dzisiaj Yield ponad +50%.

Dzisiaj w Japonii 6 trafień algorytmu w JL1 dało Yield pond 50%. NAjlepsze trafienie kolejki to wyjazdowa wygrana Consadole Sapporo z Shimizu przy kursie @3,3.

Japonia jest projektem, który ma za zadanie przekonać mnie, a może też was, że można ograć buków opierając się wyłącznie na metodach statystycznych. Sezon 2017 potwierdza, że to jest możliwe. Nie znając zawodników, budżetów i historii klubów algorytm radzi sobie nieźle ze wskazywaniem rozstrzygnięć spotkań.

Typy algorytmu futbol w liczbach w 32 kolejce JL1 oraz  Yield wg tygodni

Ostatnie tygodnie są w Japonii bardzo pomyślne, ale dodatni wynik w JL to nie jest tylko kwestia ostatnich, pojedynczych tygodni.

W początkowej fazie sezonu wyłączyłem 3 kolejki z typowania w JL1. W przekroju pozostałej części sezonu Yield w JL1 z typów algorytmu wyniósł +11,58%.

W ubiegłym sezonie wyższy Yield udał się algorytmowi wycisnąć w przekroju całego sezonu we Francji + 13,13%

Edit:

W 7 meczach niemieckiej Bundesligi w ten weekend algorytm trafił 5 rozstrzygnięć z średnim Yield prawie +100%. Najlepsze trafienia to piątkowa wygrana Stuttgartu z Borussią przy kursie @4,86 oraz remis Hoffenheim z Eintrachtem Frankfurt po @3.55

Typy algorytmu futbol w liczbach w 12 kolejce GER1 oraz  Yield wg tygodni
Narastająco od początku sezonu Yield w GER1 wynosi +7.74%

Edit:
To nie koniec dobrych wieści na dzisiaj. Około +70% Yield w 17 kolejce Championship za sprawą trzech trafionych remisów:
Typy algorytmu futbol w liczbach w 17 kolejce ANG2 oraz  Yield wg tygodni

Narastającą od początku sezonu Yield w ANG2  z typów FwL jest kilka oczek na minusie, ale grupie typowanych przez algorytm remisów jest Yield +22%.

Polska II liga (POL3) też ładnie na plusie za sprawą remisu ŁKS-u i wygranej Rozwoju z Wartą. Ta liga w przekroju sezonu jest na razie z Yield koło zera, ale w obszarze typowanych remisów ponad 20% na plusie: 
Typy algorytmu futbol w liczbach w 18 kolejce POL3 oraz  Yield wg tygodni
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz