piątek, 9 lutego 2018

Futbol w liczbach w nowej szacie.

Start wiosennej rundy Ekstraklasy to dobry moment na zmiany na stronie. Nowy impuls, nowe nadzieje, nowe emocje. No i będzie nowy design dla futbolwliczbach.plZmiany nie są wyłącznie estetyczne. Ułatwione będzie także oddawanie typów. Typować będzie można na dotychczasowych zasadach podając spodziewany wynik. Nowa opcja, która pojawia się teraz to kliknięcie na typ1 , typx lub typ2 . Typ zostanie zapamiętany w bazie. Typy wybrane przez użytkownika będą wyróżnione ramką taką jak remis w meczu Zagłębie Lubin - Legia, który dzisiaj przewiduję:Po zakończeniu spotkań typy użytkowników i (naszych robotów) są analizowane, przeliczany jest Yield użytkownika oraz punkty typera, a typ oznakowany zostaje kolorem czerwonym lub  zielonym:W spotkaniu Las Palmas -Malaga typ został oddany kliknięciem, bez podawania wyniku. Za takie typy nie zostaną przyznane punkty typera, ale spotkanie zostanie uwzględnione przy obliczaniu Yield użytkownika z kursem @2.38.

W nowej odsłonie FwL znajdziecie nowy moduł logowania oraz resetowania zapomnianego hasła. Jeżeli korzystaliście z logowania na FwL w przeszłości adres e-mail podany podczas rejestracji może być obecnie zajęty. W takim przypadku możecie kilkoma kliknięciami zresetować hasło klikając na stronie logowania na link Nie pamiętam hasła

Jeżeli typy oddane zostały z podaniem ilości bramek, np 2:2

to po zakończeniu spotkania pola z ilością goli oznaczone zostaną kolorami.
Jeżeli użytkownik podaje liczbę goli, która oznacza remis, to system automatycznie uwzględni to spotkanie do obliczania Yield z kursem na remis, który w tym przypadku wynosił @3.68Wyniki typera i Yield dostępne są dla użytkowników zalogowanych. Suma stawek jest symulacją typowania każdego pojedynczego zakładu za stawkę 10 zł. W kolumnie zysk możecie zobaczyć ile teoretycznie byście zarobili lub stracili typując w taki sposób w realu. Dlatego ten system można śmiało nazwać akademią typera.  Zawsze to powtarzam: nie typujcie za realne pieniądze, zanim będziecie pewni, że jesteście do tego przygotowani:Powyższe założenia dotyczące wygenerowanego zysku odnoszą się niestety wyłącznie do krajów, w których nie jest stosowany 12% podatek obrotowy od każdego zakładu. W Polsce od każdego zakładu pobierany jest z góry podatek, niezależnie od tego czy wygraną chcesz wypłacić, czy chciałbyś dalej tymi pieniędzmi obracać. Ten podatek wprowadzony w Polsce wyleczył z chęci do typowania wielu ludzi, których ROI balansowało na poziomie kilku procent na plusie. Wielu poszukało możliwości ominięcia tych przepisów i .....płacą wielokrotnie niższe podatki w innych, często bogatszych krajach.

Emocji piłkarskich kibicom nikt jednak nie zabierze. Typując na FwL oprócz rywalizacji i fajnej zabawy, zdobędziecie trochę wiedzy o sobie. Na przykład w jakich ligach typujecie najlepiej?
Na screenie wyżej zauważyliście pewnie typy z serii BTTS, X2, 1X.  Obecna wersja fwl zawiera możliwości typowania jedynie na typy 1 X 2 . Mam nadzieję, że kolejna wersja będzie miała więcej opcji. Na razie takie możliwości mają jedynie redaktorzy, którzy wspierają mnie dzielnie w prowadzeniu czy rozbudowie strony. Przy tej okazji podziękowania i pozdrowienia dla całej ekipy.


Stara wersja FutbolwLiczbach działa ( przynajmniej powinna)  i dostępna jest tutaj

Plany przebudowy strony były większe, ale tyle udało się przygotować. Mam nadzieję, że sukcesywnie w menu nowej strony będą pojawiać się skrypty w nowej wersji.


Życzę wszystkim wiele fantastycznych emocji w nowym sezonie Ekstraklasy. Początek już dzisiaj o 18:00.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz