środa, 14 października 2015

Kto w końcu wygra z Pogonią? [aktualne serie Ekstraklasa, I i II liga]

Ekstraklasa.


Ciągle trwa okazała seria szczecińskiej Pogoni, która w lidze nie przegrała już od 10 spotkań. W poniedziałek podejmie Zagłębie Lubin, które nie wygrało czterech wyjazdów z rzędu.
Piast wygrywając z Wisłą przedłużył serię domowych zwycięstw do 5.


20151015 serie zespołów Ekstraklasy

Od ośmiu spotkań nie może za to wygrać w lidze Mistrz Polski. Tym razem do Poznania przyjeżdża Ruch z serią 3 porażek wyjazdowych. Górnik Zabrze nie zdołał wygrać w Poznaniu i czeka już na wyjazdowe 3 punkty od 14 spotkań. Już w piątek pojawi się w Gdańsku. Lechia Gdańsk ma 7 wyjazdów bez zwycięstwa, ale u siebie ostatnio czterokrotnie nie przegrywała. Z kolei Korona od 7 spotkań na wyjeździe nie przegrała. W piątek pojawi się we Wrocławiu, gdzie Śląsk będzie szukał przełamania po dwóch porażkach z rzędu.

 Aktualne serie zespołów Ekstraklasy zawsze dostępne są tutaj.


I liga

 Arka Gdynia wygrywając z Rozwojem Katowice przedłużyła serię zwycięstw do 3, przy czym nie przegrała kolejnego, siódmego spotkania. Od 8 meczów niepokonany jest Dolcan, który przerwał serię 6 spotkań bez porażki Zawiszy. W sobotę Dolcan podejmie Wisłę Płock w meczu na szczycie ligowej tabeli. Po porażce Zawiszy pozostają w I lidze jeszcze 2 zespoły bez domowej porażki: Dolcan i Stomil. Na wyjeździe w tym sezonie bez porażki jedynie Zagłębie Sosnowiec. Obecnie Zagłębie czeka mecz na ciężkim terenie właśnie w Olsztynie.

20151015 serie zespołów I ligi

 Rozwój Katowice oraz Olimpia Grudziądz nie wygrały szóstego kolejnego wyjazdu. i "umocniły się" na dwóch ostatnich miejscach w tabeli ligowej. Olimpia jest jedynym zespołem w I lidze bez wyjazdowego zwycięstwa. Bytovia ma na koncie 7 kolejnych spotkań bez wygranej na własnym boisku, a co gorsza do Bytowa przybywa w sobotę Arka, która nie przegrała od 7 spotkań.  Wisła Płock wygrywając z Chojniczanką może wylegitymować się już 4 domowymi wygranymi z rzędu.  Najdłużej, bo od 7 spotkań, na wygraną czekają Wigry Suwałki. O przerwanie tej serii będą walczyć w Bełchatowie, gdzie goście nie wygrali od 5 spotkań.

 Aktualne serie zespołów I ligi zawsze dostępne są tutaj.

II liga 

Znicz  Pruszków zajmuje miejsce w środku tabeli, ale jest jedyną drużyną bez porażki na wyjeździe w tym sezonie i ma serię już 7 wyjazdów bez porażki. W tej kolejce jedzie do Wejherowa więc istnieje spore prawdopodobieństwo, że tą serię przedłuży. Gryf czeka na wygraną od 8 spotkań i zamyka ligową tabelę. Najdłużej niepokonana w lidze jest Stal Stalowa Wola (8 spotkań) oraz Wisła Puławy (7).  Wisła zajmuje drugie miejsce w tabeli i jest na dobrej drodze do historycznego awansu na zaplecze ekstraklasy. W niedzielę zmierzy się w Radomiu z bezpośrednim rywalem z czołówki. W przypadku zwycięstwa gospodarze zajmą w tabeli miejsce Wisły.

20151015 serie zespołów II ligi

Najdłużej u siebie bez porażki grają Stal Stalowa Wola oraz Stal Mielec (po 7 spotkań). Kotwica ma 6 kolejnych spotkań domowych bez porażki ale tyle samo wyjazdów bez wygranej. W efekcie okupuje środek tabeli. Najdłużej na wyjeździe nie może wygrać  ROW Rybnik, od 7 spotkań.

 Aktualne serie zespołów II ligi zawsze dostępne są tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz