sobota, 8 kwietnia 2017

5/5 typowanie algorytmu FwL w LaLiga2. Ustrzelone 3 remisy.

W typerze trwa rywalizacja w najlepsze. Dzisiaj popisał się @Stropa, który bezbłędnie wytypował wynik 3:1 w Nowym Sączu. Za taki wyczyn na konto typera wpada okrągłe 10 oczek.  Mi się udało trafić dzisiaj dwie dziesiątki, właśnie w Sączu oraz w Bielsku (2:0), ale inne pudło w Niecieczy, gdzie typowałem wynik 1:1 zaniżyło mi dzisiaj średnią do 7,33 punktu. Jednym słowem - nie jest łatwo Was pokonać  :)

Cztery osoby zanotowały dzisiaj w konkursie typowania ze średnią punktów ponad 7. Już widać, że rywalizacja o zwycięstwo w typerze FwL w kwietniu będzie toczyła się gdzieś na poziomie średniej 6-7 punktów.

Z innej beczki, dzisiaj popisał się algorytm FwL w drugiej lidze hiszpańskiej (LaLiga2), w której trafnie wskazał 4 na 4 rozgrywane spotkania, w tym, uwaga, 3 remisy. Trafienie 3 remisów z jednej ligi w jednej kolejce, to naprawdę rzadka sytuacja. Remis (zazwyczaj przy kursie ponad @3) zawsze jest trudny do przewidzenia, bo wisi na włosku do ostatniego gwizdka sędziego. Mało kto lubi grać czyste remisy, a jednak Yield z singli takiego pakietu jak poniżej to około +191%.
Piątkowe spotkanie LaLiga2 także zostało trafnie przewidziane przez algorytm jako wygrana gospodarzy, więc przed niedzielnymi meczami mamy skuteczność 5/5. Do typowania czystych remisów szczególnie dobrze nadają się LaLiga2 oraz SerieB.Przypominam, że dostęp do typów algorytmu na wybrane ligi zachodnie jest przewidziany dla zwycięzców konkursu typera FwL toczącego się w pierwszej fazie w dwóch najwyższych polskich ligach.

Wystarczy się zarejestrować i typować wyniki spotkań Lotto Ekstraklasy i I ligi. Serdecznie zapraszam. Nie przewiduję żadnej płatnej formy dostępu do typów algorytmu. Można je uzyskać tylko przez pracę na rzecz portalu, lub przez trafne typowanie w polskich ligach, co też wymaga zaangażowania, bo trzeba pokonać grono kolegów, którzy też kombinują jak najlepiej trafiać. Poprzeczka jest zawieszona wysoko, więc bez zaangażowania w analizę szans zespołów nie ma mowy o uzbieraniu 20 typów w miesiącu o dobrej skuteczności.

Wszystkim, którzy przyłączyli się do zabawy życzę jak najlepszych typów, a tych, którzy się jeszcze zastanawiają, zapraszam do włączenia się do naszej zabawy. Do końca kwietnia jest jeszcze sporo czasu na oddanie 20 typów, a o kolejności zdecyduje średnia liczba punktów, nie ich suma. Szanse zależą od waszej przenikliwości i zdolnościom analitycznego myślenia .

Poniżej link do rejestracji umożliwiającej typowanie:
http://dane.futbolwliczbach.pl/rejestracja.php

Pozdrawiam MG

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz