poniedziałek, 3 kwietnia 2017

Bez bramek w Chorzowie. Jutro w I lidze Znicz podejmuje GKS Katowice.

W naszym nowym typerze FutbolwLiczbach dzisiaj królem polowania został @Amacom, który jako jedyny przewidział remis w Chorzowie. Brawo. Typował 1:1, więc oznaczało to ładny strzał za 8 punktów. Osobiście skorzystałem z przywileju powstrzymania się od typowania i to była dobra decyzja, bo chodził mi po głowie raczej Piast.
Podobnie zrobił lider klasyfikacji typerów - @szczepenos i zachował pozycję lidera. To jest bardzo ważna umiejętność każdego kto chce się bawić w typowanie: wiedzieć kiedy odpuścić. Przypominam, że w klasyfikacji typerów kolejność zależy od średniej punktów, a nie od ilości punktów. Nie wykluczam specjalnych premii dla najbardziej aktywnych typerów przy zachowaniu dobrej skuteczności, ale tak w jak prawdziwym życiu, najbardziej wartościowa jest skuteczność, średnia jakość typów. Warunkiem sklasyfikowania typera w kwietniu jest oddanie minimum 20 typów. Nie ma znaczenia czy oddasz 20 typów, czy 50 typów. Powyżej 20 typów liczy się tylko średnia punktów.

Jutro kolejna okazja do punktowania bo zaległości odrabia w I lidze Znicz podejmując w Pruszkowie jednego z kandydatów do awansu - GKS Katowice. Znicz wiosną, a właściwie już od końcówki jesieni wygląda dobrze, więc losy meczu nie wydają mi się tak jednoznacznie zmierzać w kierunku łatwego zwycięstwa gości.

Zapraszam Was do typowania wyniku tego meczu. Jeżeli ktoś po zalogowaniu nie widzi typów algorytmu na I ligę i nie może typować I ligi, to wystarczy dać mi znać.
Napisz do mnie na e-mail futbolwliczbach@gmail.com lub skontaktuj się przez Facebooka.

Osobiście lubię takie mecze odrabiane w ciągu tygodnia, bo można naprawdę poczytać o sytuacji w klubach, pogrzebać w statystykach tudzież ploteczki prześledzić w rozlicznych kanałach informacyjnych.

W ostatni weekend typy algorytmu dały średni Yield z singli na poziomie około +20.38%, co oznacza, że z 7 kolejek wiosny algorytm 6 kolejek typował na plusie:

  • kolejka 21 +11,13%;
  • kolejka 22 +23,13%;
  • kolejka 23 -18,13%;
  • kolejka 24 +35,75%;
  • kolejka 25 +74,50%;
  • kolejka 26 +20.63%
  • kolejka 27 +20.38%

Cieszę się, że nasz typer startuje w takim okresie, gdy algorytm daje naprawdę ciekawe typy. Jeżeli chcecie znać je przed faktem, to wystarczy zarejestrować się stronie rejestracji , zalogować i brać udział w naszej zabawie. Warunki nie są zaporowe jakieś chyba ;) więc zapraszam serdecznie.

Jeżeli lubicie współzawodnictwo, rywalizację, jeżeli chcecie się sprawdzić na tle innych i poeksperymentować zupełnie za darmo, to zapraszam. Najlepsi typerzy otrzymają od mnie z czasem informację o tym jaki Yield uzyskują ze swoich typowań i otrzymają pewne narzędzia wsparcia.
Również za darmo. Myślę, że stworzenie grupy skutecznych  typerów będzie znacznie więcej warte dla jej członków niż nagrody, które można wygrać w konkursach.
W naszym konkursie nie ma fizycznych nagród. Ale nagrody mogą okazać się wartościowe.

Nie ukrywam, że ciągle potrzebuję też osób, które chciałby poświęcić troszkę swojego czasu, żeby pomóc nasz system ulepszyć.

Pozdrawiam MG.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz