sobota, 1 kwietnia 2017

Średnia ponad 6 punktów na mecz w tej zabawie to naprawdę nie jest prosta sprawa. Czapki z głów.

Dzisiaj sensacje w I lidze, sensacja w Gdyni. Nie było lekko, tym bardziej imponujące, że czołówka ranking pierwszego weekendu typera ze średnią powyżej 6 punktów. Jutro bardzo ciekawe mecze w Ekstraklasie. Jagiellonia jest niewątpliwie faworytem podejmując Bruk-Bet, ale Nieciecza potrafiła już wygrać w Gdańsku i zremisować na Łazienkowskiej. Typowa charakterystyka "Janosika".

Do Gdańska przyjeżdża Zagłębie, które w tym sezonie przegrało tylko 3 wyjazdy. Pewnie macie już swoje typy. Zapraszam do naszego typera. Dzięki temu po jakimś czasie zyskacie między innymi ciekawych statystyki własnych typowań. Najlepsi typerzy z kwietnia zyskają już w maju dostęp do typów wybranej ligi z naszego pakietu obejmującego Anglię, Niemcy, Hiszpanię, Włochy, Szwecję i Japonię.
Warunkiem sklasyfikowania będzie oddanie przynajmniej 20 typów w kwietniu w jednej z dostępnych polskich lig. Nie trzeba się więc spieszyć. Głębsza analiza z mniejszą ilością precyzyjnych strzałów może okazać się dobrą taktyką. 


Żeby wziąć udział w typowaniu trzeba się zarejestrować  i po zalogowaniu oddawać swoje typy za pomocą prostego formularza. Podpowiedzią mogą być typy algorytmu dostępne z poziomu formularzu typowania , ale nic nie zastąpi szerokiej lektury mediów, prześledzenia kontuzji, zawieszeń za kartki  i bieżącej formy zespołów.

link do rejestracji 

link do ligi typerów


 Zalogowane osoby mogą korzystać oczywiście także z menu na stronie, które po zalogowaniu zawiera kilka nowych opcji, między innymi Liga Typerów i Wyniki. Liczba tych opcji będzie w miarę waszych sukcesów rosła. Jest trochę niespodzianek przewidzianych. Kilka już działa inne są w trakcie powstawania. Mam nadzieję, że będziecie je ze mną współtworzyć, testować, rozwijać.

Serdecznie witam wszystkie osoby, które się już zarejestrowały i oddają swoje typy. Jeżeli macie jakieś pytania zadawajcie je w komentarzach lub za pomocą e-maila.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz