środa, 19 kwietnia 2017

Sandecja - Stal Mielec. Mecz na szczycie tabeli wiosny.

Dzisiaj w zaległym meczu 18 kolejki I ligi Sandecja Nowy Sącz podejmie Stal Mielec.Gdyby Stal jesienią dysponowała tak dobrym zespołem jak obecnie, to prawdopodobnie walczyłaby o awans do Ekstraklasy. W tabeli wiosny plasuje się na drugim miejscu zaraz za Olimpią Grudziądz.

Stal pokazała, że potrafi wygrywać z mocnymi zespołami, także na wyjazdach. W październiku wygrała w Bielsku z kandydatem do awansu, wygrała w Głogowie, Olsztynie. Niedawno u siebie pokonała Wigry oraz rewelację wiosny - Olimpię Grudziądz. Bilans wyjazdów Stali na wiosnę to 3-1-0, bramki 8-2. Bilans Sandecji w domu wiosną to 4-0-0, bramki 16-2. Co może wyniknąć ze starcia zespołów w takiej formie? Oba zespoły dysponują dobrą obroną, więc grad bramek nie jest wcale taki oczywisty.Stal z pewnością stać na niespodziankę w dzisiejszy, meczu z Sandecją. W Nowym Sączu coraz poważniej mówi się o Ekstraklasie, więc stawka spotkania podbita jest wysoko. Do końca rozgrywek pozostanie po tym meczu jeszcze 8 kolejek, więc w przypadku wygranej gości także oni mogą z powodzeniem włączyć się do walki o awans.  Zespół z Mielca zasilił w zimowej przerwie Krzysztof Drzazga z Wisły Kraków i na to wygląda, że od razu świetnie wkomponował się w zespół z 4 golami zdobytymi w 411 minut. W Stali pojawił się wiosną także bułgarski napastnik Aleksander Kolew. Zdążył już jednak złapać 4 żółte kartki i meczu z Sandecją pauzuje. Kolejny nabytek Stali - Wasił Panajotow, pamiętany z ofensywnej gry w Zawiszy Bydgoszcz zdążył już pauzować w poprzednim spotkaniu Stali ze Stomilem i wraca na dzisiejszy mecz do składu.

Sandecja dysponuje poważnym potencjałem w ofensywie, więc starcie na szczycie tabeli wiosny szykuje się przednie. Stal straciła wiosną tylko 4 gole więc wytypowanie jakiegokolwiek wyniku może być niezmiernie trudne. Gospodarze grają stabilną kadrą zgraną ze sobą dobrze od wielu miesięcy.

Algorytm FwL stawia na Sandecję, ale gościom daje aż 35% szans na wygraną. "Aż" 35%, zważywszy na bardzo wysoki kurs na wygraną gości.Może to być prawdziwa piłkarska uczta z 6-7 golami, ale równie dobrze potrafię sobie wyobrazić 0:0 w tym meczu. Zdecyduje forma dnia.

Przypominam, że wyniki spotkań Lotto Ekstraklasy i I ligi typować można  w naszym typerze.

W kwietniu oddaliśmy już prawie 300 typów. Typujemy dokładne wyniki spotkań.Najlepsi typują ze skutecznością ponad 6 punktów na mecz, jednak trzeba pamiętać, że warunkiem sklasyfikowania w końcowym rankingu miesiąca jest oddanie 20 typów. Czy liderzy utrzymają tak dobrą skuteczność w pozostałych wymaganych typowaniach? Nie można wykluczyć, że rywalizacja o wygraną w kwietniu będzie toczyła się na poziomie 4.8-5.2 punktu na mecz.

W terminarzu są jeszcze 2 piłkarskie weekendy kwietnia, więc jest możliwość włączenia się do rywalizacji, czy po prostu do przetestowania systemu. Typerzy zyskują dostęp do typów algorytmu w polskich ligach, a zwycięzcy będą otrzymywali dodatkowe bonusy. Zapraszam.

Poniżej link do rejestracji na stronie:
http://dane.futbolwliczbach.pl/rejestracja.php

P.S. Dostępne są już typy algorytmu na piątkowe i sobotnie spotkania w polskich ligach. Rywalizacja wkracza powoli w decydującą fazę, więc zachęcam do uważnej analizy szans. W Ekstraklasie mamy ostatnią kolejkę przed podziałem na grupy. Rok temu bardzo boleśnie przekonało się Podbeskidzie, co może oznaczać brak promocji do grupy mistrzowskiej. Walka o "ósemkę" będzie toczyć się na pewno do ostatniego gwizdka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz