poniedziałek, 20 czerwca 2016

Superettan - typowanie wyników wychodzi algorytmowi FwL jeszcze lepiej niż w Polsce.

Polacy na Euro nie dają się faworytom, nasze ligi mają przerwę, ale nie tracimy czasu i ciągle pracujemy nad rozwojem algorytmu, który tak dobrze radził sobie w typowaniu wyników polskich lig.

Projekt "Szwecja" zaczyna coraz lepiej rokować.  Ilość poprawnie przewidzianych typów ciągle jest jeszcze wyższa niż w Polsce. Następna kolejka ligowa potwierdziła dobrą skuteczność algorytmu w drugiej lidze w Szwecji, która kontynuuje rozgrywki mimo trwania turnieju Euro.


Tym razem udało się przewidzieć 5 rozstrzygnięć na 8 spotkań, co dało Yield z singli na poziomie 34%.
Wszystkie cztery dotychczasowe kolejki Superettan były na plusie w typowaniach, a średni Yield z singli z tych 32 spotkań wyniósł około 26% na plusie.


W kolejkach 10-13 udało się algorytmowi przewidzieć łącznie 18 na 32 mecze, czyli ponad 56% trafień.

Dzięki selekcji typów daje się przy takiej skuteczności  typowania uzyskiwać Yield z debli nawet na poziomie 200%:

przykładowe wygrane typy algorytmu FwL w Szwecji z obecnego weekendu


Chciałbym zachęcić do uczestniczenia w tym projekcie kolejne osoby. Potrzeba tylko trochę zaangażowania i dostęp do komputera z internetem. Praca nie jest skomplikowana, potrzeba tylko chęci i czasu.

Zainteresowanych proszę o kontakt. Nie wszędzie idzie tak pięknie jak w Szwecji. Czeka nas mnóstwo pracy w Japonii, wielką niewiadomą jest angielska Premier League, którą też chcielibyśmy od sierpnia odpalić na algorytmie futbol w liczbach. Czym większy będzie zespół, tym więcej możemy zdziałać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz