poniedziałek, 1 maja 2017

Mamy pierwszego zwycięzcę w typerze FutbolwLiczbach.

Kwietniowe typowania już na nami.

Wymagane 20 typów oddało 9 typerów. Wśród nich najwyższą punktację uzyskał @Irizar, ale jak pewnie wiecie @Irizar to ja, więc w oficjalnej klasyfikacji nie będę uwzględniany.Zwycięzcą kwietnia został @Stropa, który oddał 29 typów ze średnią 5.79 punktu na mecz. Moje gratulacje.

Zwycięzcę proszę o wybranie ligi z pakietu lig obsługiwanych przez algorytm i przekazanie mi tej informacji na adres mailowy futbolwliczbach@gmail.com Lista lig obsługiwana obecnie przez algorytm znajduje się w poprzednim wpisie na blogu.


Dodatkowo wyróżnienie postanowiłem przyznać @szczepenos. Gdyby oddał jeden brakujący typ miałby sporą szansę na wygraną w kwietniu. Ale w typowaniu czasami lepiej odpuścić niż grać byle co. To jest ważna umiejętność. @Szczepenos w ramach bonusu otrzymuje dostęp do typów na mecze wybranej ligi zagranicznej, z tym jednak zastrzeżeniem, że bonus utrzyma na stałe jeżeli w maju odda minimum 20 typów ze średnią liczbą puntów przekraczającą 6.0 Proszę o kontakt mailowy z podaniem wybranej ligi zagranicznej.

Panowie mogą oczywiście typować zarówno mecze polskich lig jak również mecze wybranej przez siebie zagranicznej ligi.Jutro wieczorem, po zakończeniu spotkania Zagłębia z Cracovią ogłoszenie zwycięzcy 7-dniówki i przyznanie bonusu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz