poniedziałek, 8 maja 2017

Po wygranej Cracovii Yield skoczył do 35%. Weekendową premię zgarnia @Siela.

Wygrana Cracovii z Arką, okazała się piątym udanym typem algorytmu na 32 kolejkę Ekstraklasy. Pasy po golach Krzysztofa Piątka i Damiana Dąbrowskiego złapały trochę oddechu.

Różnice punktowe pomiędzy zespołami walczącymi o utrzymanie są tak małe, że gwarantują poważne podejście do sprawy jeszcze przez przynajmniej 2 kolejki przez całą grupę spadkową. Być może walka będzie toczyła się do ostatniej kolejki. Arka ma poważne problemy.


Ciekawe, że to Arka wygrała I ligę w zeszłym sezonie przegrywając tylko 3 mecze, a Wisła była druga z 9 porażkami w całym sezonie I ligi. Po 10 kolejkach obecnego sezonu Arka była wyżej niż Wisła Płock. To jednak płocczanie są obecnie bardzo blisko utrzymania z 7 punktami przewagi nad miejscami spadkowymi. Wygląda na to, że ekipa z Płocka szybciej poradziła sobie z adaptacją w elicie i przeprowadziła zimą ciekawsze transfery.

Yield z singli +35%.


Yield z singli w 32 kolejce Lotto Ekstraklasy wypadł nieco gorzej
niż w I lidze w ten weekend (+66%), ale i tak licznik jest 35% na plusie. Trafienia 5 na 8 meczów.Przypominam, że typy algorytmu są gratis. Wystarczy się zarejestrować w typerze FutbolwLiczbach, czyli tutaj.
Zespoły nie mogą jeszcze odpuszczać, więc typy oparte na statystykach mogą mieć jeszcze sens w najbliższych kolejkach.

Nie udało się trafić algorytmowi remisów w Kielcach oraz w Chorzowie. Algorytm pomylił się też co do wygranej Wisły, ale będę bronił tego typu, bo Wisła gra naprawdę dobrą piłkę w tej fazie sezonu. Czerwona kartka dla Cywki utrudniła zadanie Wiślakom, ale potencjał był na "jedynkę" w tym meczu, a Lechia mimo wygranej wypadła blado. W futbolu nie ma jednak nic pewnego. Tomasz Cywka, ukarany czerwoną kartką rozgrywa w mojej ocenie bardzo dobry sezon, przyjemnie jest patrzeć jak świetnie operuje piłką. Lata spędzone na wyspach świetnie ukształtowały tego zawodnika. Dobrze dla Wisły, że Cywka nie będzie musiał pauzować w kolejnym spotkaniu, bo to był jego dopiero trzeci żółty kartonik w sezonie. Więcej takich zawodników chciałbym widzieć w Lotto Ekstraklasie. Świetny transfer działaczy pod Wawelem. Może głupio tak chwalić zawodnika, który właśnie zawalił ważny mecz, ale tam gdzie jest walka tam trup się ściele gęsto. Wisła nie odpuściła tego meczu i pokazuje, że należy jej się miejsce w górnej połówce tabeli, tak samo jak Koronie, słusznie chwalonej za mecze w Poznaniu i u siebie z Jagą.


Premia weekendowa w typerze dla @Siela.


Weekendową premię dla najlepszego typera weekendu zgarnia dziasiaj @Siela, który w 16 typach wygenerował średnią 6.81 punktu na mecz. Brawo. Średnia naprawdę imponująca. Tydzień temu do zgarnięcia premii weekendowej wystarczyła średnia 5.82. Mamy nowy rekord 7-dniówki. Gratulacje @Siela.

Zwycięzca proszony jest o kontakt mailowy na adres futbolwliczbach@gmail.com i podanie jednej z lig zagranicznych, na którą chciałby otrzymać typy algorytmu na najbliższy weekend.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz