poniedziałek, 15 maja 2017

Po weekendzie czas na premię w lidze typerów.

Premie za najlepsze typy z 7 dni zgarnia dzisiaj @Amacom. Brawo.

Różnica pomiędzy wygranym a drugim @Siela wyniosła tylko 0.04 punktu na mecz. Wygrany wybiera ligę, z której otrzyma typy algorytmu na najbliższy weekend. Do wyboru jest też środowa kolejka JLeague2. Decyzję proszę dostarczyć tradycyjnie na e-mail futbolwliczbach@gmail.com


Japońską JL2 polecałbym nawet bardziej niż ligi europejskie, które generalnie wygasają i pada wiele wyników nie mających wiele wspólnego z potencjałem zespołów.

Za to 2 liga w Japonii ma za sobą 13 kolejek i właśnie wchodzi w fazę, w której typy są już nieźle poparte w statystykach. Co do 14 kolejki w tej lidze w ogóle mam jakieś dobre przeczucia.

W Europie ruszyła niedawno najwyższa liga Szwedzka Allsvenskan, którą analizuje algorytm FwL, ale póki co jesteśmy dopiero po 8 kolejce i wyniki algorytmu jeszcze nie są zadowalające. W dodatku w Allsvenskan notowane jest na początku obecnego sezonu dziwnie wysoką jaka na tą ligę liczbę remisów. Liga Szwedzka i JLeague2 mają być według planu w  najbardziej efektywnej do typowania fazie od czerwca, ale już teraz wydają się bardziej warte uwagi niż wiele spotkań bez większej stawki w bogatszych ligach zachodnich.

Wybór oczywiście należy do zwycięzcy. Tak jak pisałem wczoraj w SerieA algortm wygenerował typy, które dały 114% yield z singli.

Ponadto +48% to Yield z singli w ostatniej kolejce we Francji, +17,73 % Yield w Segunda Division w Hiszpanii. To chyba najlepsze kąski dla typerów. Ale w najlepszych ligach  tak jak pisałem wyżej już tylko pojedyncze mecze nadają się do rozważenia i ich liczba ciągle maleje.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz