niedziela, 7 maja 2017

Yield +66% w typach algorytmu FwL na I ligę.

Bardzo ładnie algorytm poradził sobie z typami na 29 kolejkę I ligi polskiej. Trafił 6 krotnie na 9 spotkań, w tym ciekawy typ na wygraną MKS Kluczbork z Chrobrym Głogów. Kurs na wygraną gospodarzy w tym spotkaniu wynosił około @4.75


I to jest typ weekendu. Yield z singli w 29 kolejce I ligi wyniósł w typowaniach algorytmu +66%.

Ciekawe typy algorytm wygenerował w Serie A, gdzie trafnie przewidział wygraną gospodarzy w meczu Genoa - Inter , za którą buki płacili około @4,5. Trafił też z remisem Sassuolo z Fiorentiną za @3.55.  Przypominam, że dostęp do typów algorytmu można wygrać typując w naszym typerze.

W naszej Lotto Ekstraklasie algorytm nie zanotował w 32 kolejce tak spektakularnych typów, ale przed ostatnim meczem kolejki, który odbędzie się w poniedziałek Yield z singli jest lekko na plusie.


Najciekawszym typem w  tej lidze okazała się wygrana Wisły Płock w Lublinie z Łęczną przy kursie @2.9. Algorytm trafił też domową wygraną Piasta i wyjazdowe wygrane Lecha i Legii.

Jutro okaże się kto zdobędzie premią za wyniki z 7 ostatnich dni. Ogłoszenie wyników po zakończeniu meczu Cracovia - Arka.

Typy są bezpłatne, wystarczy się  zarejestrować i obstawiać wyniki spotkań.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz