poniedziałek, 29 maja 2017

@Amacom podwójnym zwycięzcą typera.

Wyniki typera za ostatnie 7 dni.

@Amacom okazał się najlepszy w 7-dniówce spośród typerów z 10 oddanymi w tym czasie typami.

 Jednocześnie zgarnął główną nagrodę maja. Więcej spotkań w maju już nie będzie, więc wyniki możemy uznać za oficjalne.

Zwycięzca w ramach głównej nagrody wybiera stały dostęp do typów algorytmu FwL w jednej z lig obsługiwanych w naszym pakiecie. Przypominam, że jest to Francja, Niemcy, Anglia, Hiszpania, Włochy, Szwecja oraz Japonia (JL2). Proszę tradycyjnie o info na email: futbolwliczbach@gmail.com

 

W ramach nagrody z 7-dniówki do wyboru są typy na najbliższą kolejkę. W grze mamy jeszcze ESP2 czyli Segunda Division, a od wiosny grają JL2 oraz Allsvenskan  czyli szwedzka ekstraklasa.


Mimo końcówki ligi najbardziej stabilnie wygląda Yield z ESP2. W ostatnich 3 kolejkach był dodatni, a w ostatniej wyniósł prawie +51%.

Ostatnia kolejka w 2 lidze japońskiej również wypadła poprawnie (+17,36% ), podobnie w SWE1 (+19,38%) gdzie algorytm dobrze wytypował między innymi szansę na dwa remisy. Ale Szwecja dopiero się rozkręca.

To jest oczywiście zawsze najtrudniejsze pytanie, gdzie zainwestować swój czas w analizę. Czy przewidywalna okaże się 17 kolejka w Japonii? Czy wiarygodne wydają się zespoły walczące o awans do Primera Division, czy może o utrzymanie w Segunda Division w Hiszpanii? Czy oprócz zaangażowania pojawi się piłkarska jakość, która przełoży się na 3 punkty? 


Z dużym zadowoleniem obserwowałem zmagania zespołów Lotto Ekstraklasy w 36 kolejce. Okazało się, że w grupie mistrzowskiej wszystkie 4 mecze toczyły się na styku, bo zespoły z miejsc 5-8 walczyły na 110% o korzystny rezultat. To pokazuje profesjonalne podejście do swojego zawodu. Walka o 5 miejsce nie jest odpuszczana. Dalej, Zagłębie Lubin pewne już utrzymania również potrafiło odwrócić niekorzystny wynik i wygrać na wyjeździe 1:3. To jest, żeby nie zapeszyć przed ostatnią kolejką, po prostu budujące. 


Podobnie w I lidze, Chrobry spokojny o utrzymanie zaskoczył wygrywając z kandydatem do awansu Zagłębiem. Co ciekawe Algorytm FwL typował wygraną Chrobrego na 46% przy kursie dochodzącym do @4. MKS Kluczbork walczył do końca o ligowe punkty ze Zniczem mimo świadomości przesądzonego już spadku do II ligi. Warto podkreślać takie sytuacje, bo najczęściej jesteśmy bardziej skłonni do narzekania i szukania tzw. teorii spiskowych. Zobaczymy czy ostatnia kolejka w ligach centralnych w Polsce dostarczy kibicom również dużo wrażeń z rzetelnej walki o punty na poważnie.

Emocji na pewno nie zabraknie w walce o tytuł i puchary gdzie ciągle cala wielka czwórka jest w grze. 

Walka na całego i brak odpuszczania przełożył się na wysoki Yield z typowań ostatniej kolejki w Lotto Ekstraklasie ( +69,75%) , gdzie algorytm trafił wszystkie rozstrzygnięcia poza Gdynią , czyli 7 na 8. 

Między innymi zakładał, że potencjału wystarczy Zagłębiu na pokonanie Górnika Łęczna po @3,45, co stało się faktem.

 W I lidze typowania algorytmu na z Yield skromnym + 6,67%, ale jednak też na plusie.

Do I ligi awansowała Puszcza Niepołomice. Na dniach udostępnię ranking zawodników tego zespołu. A dzisiaj, gratulacje.

 

P.S. Bardzo ciekawy typ zaproponował algorytm w Seria A, gdzie Palermo wygrało z Empoli za @5,85 ( cała kolejka nr 38 w Serie A z Yield +14,5%). W ESP2 algorytm trafił 2 cenne remisy. Jest sporo materiału do przemyśleń. Zapraszam do brania udziału w naszej wspólnej zabawie. Większość lig zachodnich wygasa, ale w lecie będziemy mieli jeszcze trochę Japonii i Szwecji do grania. 

Pozdrawiam MG

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz