niedziela, 21 maja 2017

Polowanie na remisy w III lidze. Yield +138%

Nie wiem czy patrzycie czasami na typy z III ligi. Algorytm ładnie trafił tą kolejkę typując remis wyjazdowy ŁKS-u za@4,25 oraz domowy rezerw Legii Warszawa za @5,4. 
Są perełki w niższych ligach. W strefie 50 w tej lidze jest bilans 2-10-3. Remis ŁKS-u w tej strefie wcale nie jest zatem taką sensacją. Aczkolwiek sporą niespodzianką jest, bo łodzianie mogli wykorzystać okazję na przeskoczenie w tabeli na pozycję lidera. Jeżeli Widzew jutro wygra, a jest to prawie pewne, to końcówka ligi będzie pasjonująca.

Całkiem możliwy scenariusz, to pokonanie przez Widzew lidera - Finiszparkietu Drwęcy Nowe miasto Lubawskie i w tym układzie awans Łódzkiego KS-u. 

Oprócz lidera jeszcze  obie łódzkie ekipy mają aspiracje na awans, więc walka o wygranie tej grupy zapowiada się twarda i do ostatniej kolejki.

Yield z singli w 30 kolejce II ligi gr I według typowań algorytmu wyniósł 138,88%. Myślę, że w centralnych ligach, a nawet za granicą trudno znaleźć tak dobrą kolejkę w typowaniach algorytmu. Wrzucam na pamiątkę na bloga. Co na blogu, to nie zginie :)

Pozdrawiam wszystkich fanatyków piłki, którzy tu zaglądacie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz