piątek, 4 marca 2016

Typy na 26 kolejkę Ekstraklasy [4-7 marzec 2016]

Tempo Ekstraklasy jest spore. Zdecydowanie więcej chciałbym o niej pisać niż jestem w stanie. Ale na dwa nadchodzące spotkania chciałbym zwrócić Waszą uwagę.

Podbeskidzie i Łęczna powinny sobie poradzić ze swoimi rywala grając jako gospodarze.Łęczna wychodzi blisko remisu, jednak nie ma w zwyczaju remisować u siebie. Zatem jest spora szansa, że wygra. Górnicy wiedzą, że powinni wykorzystać atut własnego boiska, by odskoczyć od bezpośredniego rywala z tabeli, bo Termalica, która potrafi u siebie punktować z Legią, może być równie skuteczna w domowych spotkaniach z Koroną i Wisłą. Dlatego Łęczna zagra o zwycięstwo. To jest teoretycznie najłatwiejszy mecz z pozostałych w rundzie zasadniczej dla zespołu z Lubelszczyzny. I w mojej ocenie Łęczna zgarnie 3 oczka przy przyzwoitym kursie. Bukmacherzy płacą nienaturalnie wysoką stawkę za remis w Łęcznej, bo faktycznie specyfika tego meczu powoduje, że remis jest mało prawdopodobny.Dobra gra Podbeskidzia powinna się przełożyć na pokonanie Korony, która dobrze wchodzi w mecze po czym odpuszcza. Górale za to nie odpuszczają i słabo bronią wypracowanej przewagi. Jeżeli ten scenariusz ziści się w piątek, to można rozważyć postawienie na Podbeskidzie w trakcie meczu, po stracie przez nich bramki, gdy kurs poszybuje w okolice 3,5 - 4. Ale to jest tylko dla ludzi o mocnych nerwach.
W pozostałych spotkaniach prawdopodobieństwa zestawione z kursami bukmacherów wyglądają niezbyt zachęcająco. Być może uda mi się wyszperać coś ciekawego w I lidze na sobotę.
Postanowiłem nie udostępniać jeszcze typowań dla I ligi, gdyż algorytm dla tej ligi nie jest jeszcze w pełni przetestowany. Wiosną go jeszcze spokojnie potestuję i ruszymy od jesieni 2016/2017 z I ligą.Komplet typów algorytmu Futbol w Liczbach dostępny na stronie :
http://dane.futbolwliczbach.pl/typer.php

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz