wtorek, 17 maja 2016

Typy na 32 kolejkę I ligi ..... tym razem w ramach konkursu na Facebooku.

Moi drodzy czytelnicy :)

W czterech ostatnich kolejkach I ligi algorytm typujący FutbolwLiczbach trafnie przewidział 19 rozstrzygnięć spotkań na 32 mecze przy dobrych stawkach. Suma wygranych kursów wyniosła 48,26 co na 32 spotkania daje zysk z singli na poziomie 50,81%. Mam nadzieję, że te udostępniane darmowo typy pomogły Wam zestawić jakieś ciekawe kupony. Jeden z czytelników podesłał bardzo ciekawy kupon oparty na typach algorytmu na treblach, z którego zysk wyniósł 153%.

W 28 kolejce I ligi z typowanych przez algorytm wyników w samych singlach można było uzyskać zysk na poziomie 162, 5%.Tym razem chciałbym poprosić Was o wsparcie marketingowe i proponuję mały konkurs.

Osoby, które udostępnią do jutra (środy) do godziny 22:00 jeden z 3 ostatnich postów FutbolwLiczbach na Facebooku otrzymają typy na I ligę w formie wiadomości prywatnej.


Na zachętę mogę odsłonić nieco rąbka tajemnicy. Kolejka jest bardzo trudna do typowania, ale rysuje się kilka bardzo ciekawych typów.


Warunkiem udziału w konkursie jest  posiadanie profilu na Facebooku, polubienie tam profilu FutbolwLczbach i udostępnienie jednogo z 3 ostatnich tekstów linkowanych na FB. Typy zostaną dostarczone w prywatnej wiadomości na FB. Osoby, które zbiorą największą ilość lajków pod swoimi udostępnianiami mogą liczyć na dodatkową niespodziankę.

Żeby ten weekend wypadł naprawdę dobrze przydałyby się jeszcze dodatkowo 2 dobre typy spoza polskiej ligi na poziomie kursu @1,8 - 2.0.
Propozycje z uzasadnieniem mile widziane w komentarzach pod tym tekstem lub w prywatnej wiadomości. Praca zespołowa często przynosi dobre efekty.

Mam nadzieję, że zainteresowanie konkursem nie przekroczy moich skromnych możliwości organizacyjnych ;)

Na zachętę przypominam kupon z ostatniej kolejki oparty na typach algorytmu FutbolwLiczbach.


 Oczywiście nie ma żadnej gwarancji, że algorytm wytypuje poprawnie choćby 1 mecz. Gdyby wyniki były znane przed meczem, to nikt nie chodziłby na mecze. Istnieją tylko mniejsze lub większe prawdopodobieństwa zdarzeń.

Wiadomo natomiast, że algorytm wiosną wytypował w I lidze 47 na 96 spotkań czyli 48,96%.
Jego skuteczność może pod koniec sezonu rosnąć w związku z większą bazą wiedzy na temat siły zespołów czy ich specyfiki, ale może też maleć ze względu na malejącą motywację do walki wśród zespołów, którym już nic "nie grozi", ani awans, ani spadek.
W I lidze niestety nie ma tak jak w Ekstraklasie silnego bodźca finansowego w postaci wyraźnie rosnących wpływów do klubowej kasy w miarę uzyskiwania lepszego miejsca na końcu rozgrywek.

Myślę, że właśnie dzięki temu bodźcowi finansowemu zespoły w Ekstraklasie grały do końca i m.innymi Śląsk wygrał z Górnikiem Łęczna, a Termalica zremisowała z Górnikiem Zabrze.
Zespoły zagrały (mniej więcej) na miarę swoich potencjałów, a algorytm futbolwliczbach trafił w ostatniej kolejce Ekstraklasy 6 na 8 rozstrzygnięć. Miejmy nadzieję, że w I lidze zespoły będą zachowywały się do końca w pełni profesjonalnie walcząc na miarę swoich potencjałów.
Być może nadchodząca 32 kolejka I ligi będzie ostatnią (w tym sezonie), na którą udostępnię typy algorytmu.


Pozdrawiam serdecznie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz