wtorek, 19 kwietnia 2016

Zapowiedź 32 kolejki Ekstraklasy. Walka o utrzymanie [20 kwietnia 2016]

18:30

Termalica - Korona.
Wygrana Termaliki w Bielsku-Białej była w mojej ocenie sporą niespodzianką zważywszy na piłkarski potencjał Podbeskidzia prezentowany wiosną.

Teraz zespół z Niecieczy podejmie Koronę. Zdaniem algorytmu nie jest jednak faworytem tego meczu. Zespół, który wygra ten mecz zyska pewien margines komfortu na kolejne mecze.
Osobiście nie zgadzam się ze wskazaniami mojego algorytmu w przypadku tego meczu.

Pachnie mi tu mocno remisem. Gdybym miał stawiać w zakładzie bez remisu, to postawiłbym jednak na gospodarzy tego meczu.
Korona dobrze otwiera mecze. Airam Cabrera jest skuteczny zwłaszcza w pierwszych połowach. Jeżeli ktoś ma ochotę obstawiać live, to zacząłbym chyba od postawiania na prowadzenie gości.

Termalika - Korona Kielce
środa 20 kwietnia 2016
typ futbolwliczbach: 1-x-2:  29,55% - 24,76% - 45,67%
kurs na wygraną Korony - @3,3 UnibetW Łęcznej walka o przedłużenie nadziei na utrzymanie gospodarzy.


Górnik Łęczna nie wygrał od 7 spotkań, a gola nie strzelił od 5 spotkań. Podobnie jak Górnik z Zabrza musi zacząć strzelać i wygrywać, jeżeli ponownie ma ocalić ligowy byt. Algorytm FwL nie stawia jednak Górnika w roli faworyta. W wyjazdowym spotkaniu w Białymstoku Górnicy nie dali rady wywieźć nawet punktu. Teraz mają szansę punktować na swoim terenie. Do Łęcznej przyjeżdża jednak Wisła Kraków prezentująca wiosną siłę na miarę mistrzowskiej grupy. Zadanie przed Łęczną jest zatem niezwykle trudne. Górnicy musieliby sobie przypomnieć te momenty gdy ogrywali u siebie Cracovię czy Lechię. Podobnie jak w przypadku Górnika Zabrze dla łęcznian to już ostatni moment żeby wysłać rywalom sygnał, że będą się liczyć do 37 kolejki w walce o utrzymanie. Faworytem jednak nie są.

Górnik Łęczna - Wisła Kraków
środa 20 kwietnia 2016
typ futbolwliczbach: 1-x-2: 20,16% - 23,54% - 56,29%
kurs na Wisłę @2,25 Unibet


20:30

Górnik Zabrze - Podbeskidzie 


Górnik jeszcze się nie poddał. Od 6 kolejek strzela gole lub remisuje. W spotkaniu z mocną obecnie Wisłą pokazywał dobre fragmenty gry. Wyglądał zaskakująco dobrze w starciu z kadrowo dużo
mocniejszym rywalem. Łukasz Madej był po prostu wściekły, gdy schodził w 78 minucie meczu, gdy trwało zmasowane oblężenie bramki Wisły. Madej z kolegami czuli zapewne, że wyrównująca bramka wisi w powietrzu. To byłaby sensacja kolejki. Madej został jednak zmieniony, a chwilę później Wisła podniosła prowadzenie na 3: 1 i utrzymała je do końca. Górnik pokazał, że jeszcze się nie poddał w walce o utrzymanie Ekstraklasy, w środę musi jednak wygrać żeby nie tracić kontaktu z rywalami. Dobre wrażenie to za mało na utrzymanie. W 2016 roku nie wygrał jeszcze ani jednego meczu o punkty. Jeżeli pokona Podbeskidzia na swoim stadionie to zmniejszy stratę do niego na 3 oczka i pozostanie w walce. To już ostatni moment dla Górnika żeby zacząć wygrywać.
Algorytm futbol w liczbach jest co do tego meczu zupełnie niezdecydowany. Być może to jest mecz, który trzeba wygrać charakterem. Gdybym miał bliżej na Śląsk to być może wybrałbym się właśnie na to spotkanie w środę. To może być bardzo zacięty mecz.Górnik bez walki nie odda Ekstraklasy.

Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko Biała
środa 20 kwietnia 2016
typ futbolwliczbach: 1-x-2:  30,25% - 31,93% - 37,8%
kurs na Podbeskidzie  @3,0 Unibet

Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok


Zdaniem algorytmu będzie to jedyne zwycięstwo gospodarzy w środę w Ekstraklasie.
Śląsk pod wodzą Mariusz  Rumaka dobrze punktuje. Nie przegrał od 5 spotkań gromadząc w tym czasie 9 punków. Jagiellonia wygrywała we Wrocławiu w obu minionych sezonach. Nie jest bez szans, ale wydaje się, że ciągle dopiero szuka swojego rytmu. Śląsk już jest na pozytywnej fali.

Śląsk Wrocław - Jagiellonia
środa 20 kwietnia 2016
typ futbolwliczbach: 1-x-2: 52,78% - 23,18% - 24,02%
kurs na Śląsk @ 2,15 Unibet

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz